Har begynt å bli små syk, så har ligget egentlig hele dagen. Har ingen krefter og føler meg bokstavelig talt som en dritt. Så har ikke orket å blogge egentlig..
Men i går så var jeg i sentrum på ett hyggelig babyshower igjen til en venninne (var på ett forrige helg også) som venter en liten gutt. Det var overraskelse og ble feiret på restauranten Tatakii på Majorstuen. Var veldig god mat der og hyggelige mennesker. Anbefaler dere å sjekke ut restauranten om dere ikke har vært der før. Btw tok alle bilder utenom ett med snapchat så ble ikke veldig bra bilder.
Fikk noen koselige tilbakemeldinger på mine siste 2 outfit og spørsmål om hvor klærne er ifra så lagt ut begge bildene under med info hvor alt er ifra. Jeg vet ikke om alt finnes i butikkene lenger og pris men det kan man fort finne ut av.
Så hyggelig hver gang jeg får tilbakemeldinger, blir så glad! Om det er noe mer noen lurer på eller vil kontakte meg så er alltid kontakt info helt nederst i innlegget.
Håper dere får en fantastisk kveld videre og en super helg <3
Outfit 1: Printed tee: Zara Biker shorts: Lindex (Er egentlig en hel leggings men jeg har klipt av bena) Jakke: H&M Veske: Micheal Kors Klokke: Dolce & Gabbana Sko: Husker ikke fra hvor men kjøpte de i en by i Italia som heter Ventimiglia
Outfit 2: Kjole: Bikbok Jakke: J&Q (arvet av bestemor. Gammel merke, tror ikke det finnes lenger) Sko: Skopunkten Veske: Micheal Kors
Som jeg skrev i forrige innlegg så sa jeg at jeg hadde bursdag den 9 august. Da var dessverre ikke lillesøster og mamma her for de var på ferie i Monaco. Var kjipt uten dem men hadde heldigvis min kjære her på dagen min. Men ihvertfall når de kom hjem 2 dager etter min bursdag så fikk jeg så fine gaver og verdens fineste kort som dere kan se under.
Ha en super fin kveld videre!
Av min søster fikk jeg:
En super fin toalett mappe fra Rituals (som er en av mine favoritt merker) med produkter med The Ritual of Sakura som inneholder organisk ris melk og kirsebærblomst. Alt lukter NYDELIG! I toalett mappen fikk jeg da: – Softning rice scrub – Zensational foaming shower gel – Carpe diem nourishing shampoo – Magic touch body cream
Så fikk min favoritt sjokolade Toblerone
Av min mor fikk jeg:
Ultra glow serum fra Sephora som er 97% naturlig. Hørt sykt mye bra om den så er kjempe spent.
Rose vann fra La vie claire.
Honey hand polish fra Sephora.
Almond hand balm fra Sephora.
The bubble mask skin detox fra Sephora.
Instant coconut hair mask fra Sephora.
Så fikk jeg faktisk det som betyr mest verdens søteste kort av både søster og mor. Søster hadde lagd konvolutten helt selv noe som gjorde det enda søtere. Ble helt rørt av de fine ordene de skrev <3.
Da er jeg tilbake, vært litt opptatt siden helgen.. Tenkte bare egentlig komme med en liten update av min helg og de siste dagene nå. Først og fremst hadde jeg min bursdag fredag 9 august som jeg valgte feire rolig med typen hjemme. Vi lagde god mat og kake:) Dagen etter var jeg på ett babyshower til en venninne som venter en jente. Var utrolig koselig og vellykket! Så søndag kom endelig min kjære mor og søster hjem fra ferie. Mandag og tirsdag har jeg egentlig brukt på typen min for han skulle reise i dag en tur til Paris der han er ifra. Så har vært litt busy dager.
Nå skal jeg ha min hjemme spa kveld før jeg går til sengs, utrolig trøtt i dag (sov max 3-4 timer i natt).
Min kjære venninne som venter barn og bestemor til barnet.Fineste kaken og cupcakes. Altså det smakte seriøst SÅ GODT!Navnet på den kommende jenta Ett outfit bilde fra hva jeg hadde på meg Gavene jeg ga. Anbefaler å sjekke ut lindex når det gjelder baby klær. De har så mye fint!og søteste gaveboksen
Jeg MÅ anbefale en serie!! Altså er sjeldent jeg sier jeg syntes en serie er sykt bra eller blir hooked. Men den serien her var så sykt rå! Jeg bare gikk inn på Nrk1 appen for å finne en ny serie, men tenkte det egentlig ikke var noe vits men er så sykt glad jeg gjorde det. Hadde aldri hørt om den serien her før engang men tenkte jeg skulle prøve å gi det en sjanse. Jeg var ikke så gira først men til mer jeg så til bedre ble det. Det er bare 1 sesong ute nå med 10 episoder men håper virkelig det kommer en sesong 2. Men historien så ganske ferdig ut men krysser fingrene. Serien er spilt inn i Montreal i Canada og tydeligvis sann etter det jeg har fått med meg. Den er på fransk men er tekstet på både norsk og engelsk. Vil ikke fortelle noe av historien, det får dere se selv. Helt syk historie kan jeg ihvertfall si.
Jeg anbefaler den serien her på det sterkeste og på google kan du se så sykt mye bra anmeldelser! Du kan se mer hvis du trykker HER.
Har vært en tur i Oslo sentrum for noe små ærender. Trengte ett par ting og for å spise litt ofc. Spiste kebab på Carmel grill. Beste kebaben i Oslo syntes jeg ellers Balkan. Anbefaler dere å sjekke ut om dere liker kebab eller ikke har vært der før. De har så sykt mye annet godt også! Så måtte jeg selvfølgelig ha Oreo milkshake fra BurgerKing, tuller ikke blitt helt avhengig av den!! Den smaker så sinnssykt godt! Har tilmed blitt så gal jeg lastet ned appen til BurgerKing kun for å få rabatt på milkshaken, haha! Koster egentlig 49 kr ish til vanlig og med appen kan man få den for 29 kr. Shame jeg ikke viste det fra før.. Men var en vellykket dag ihvertfall og nå er jeg helt død. Tenkte å få lagd litt middag og gå til sengs.
Har fått noen spørsmål på både insta og snapchat om hvilken sminke osv jeg bruker så tenkte lage ett innlegg om det. Men det er veldig forskjellig egentlig hva jeg bruker av produkter og hvor mye jeg sminker meg. Spørs litt på hva jeg skal osv. Altså til vanlig bruker jeg ikke sminke engang, kanskje bare 1-2 ganger i uken om jeg skal noe. Jeg er veldig glad i en mer naturlig look egentlig uansett hva jeg skal utenom hvis jeg skal noe veldig spesielt. Lagt til 2 looker under, en mer naturlig og en mer sminket.
Forresten super hyggelig å få meldinger fra dere! Legger til kontakt info nederst som vanlig!
Noe av sminken her kan man få tak i på Blivakker.no og da kan dere bruke min kode: BVV8PB6G for å få rabatt 🙂
Look 1:
Primer: Erborian Pink perfect cream.
Pudder: H&M Perfectionist finishing powder i fargen golden beige.
Bronzer: Loreal Glam Bronze i fargen 03 Carribean sun.
Blush: Loreal Glam Bronze i fargen 03 Carribean sun.
Highlighter: Benefit watt’s up soft focus highlighter.
Eyebrows: H&M Superfine browliner i fargen ekspresso brown.
Eyebrow gel: Nyx Control freak.
Mascara: Maybelline Lash Sensational.
Lipgloss: Clarins Apricot shimmer.
Setting spray: Mac Prep + Prime fix + coconut
Look 2:
Primer: Nyx HydraTouch for fuktighet og Nyx Angel veil for porer og ujevnheter.
Illuminator: Nyx Born to glow liquid illuminator i fargen gleam.
Foundation: Nyx Bare with me tinted skin veil i fargen Natural soft beige blandet med litt makeup for ever HD invisible cover foundation i fargen Y245.